FERGIE – Double Dutchess + SAŁATKA

Dziś postanowiłem, że muszę napisać o mało docenionej artystce – Fergie. Moje pokolenie na pewno ją kojarzy, nie ma że nie! Wokalista zespołu BLACK EYED PEAS, wraz z odejściem i kontynuowaniem solowej kariery zrobiło się o niej jakby ciszej… SZKODA. Fergie miala dość udany debiut, solowe kawałki szalały na listach wraz z singlami zespołu, co dało jej porządne 5 minut na scenie. Ostatni album wydała w 2017r  – Double Dutchess, którego wtedy uwielbiałem! Na nim się dziś skupimy.
Dziś sobie o nim przypomniałem w ramach tworzenia kolacyjnej sałatki, nie wiem co ma jedno do drugiego, tak się po prostu stalo.
Jestem na diecie – już drugi dzień, mój organizm oszalał i przypomniał sobie sam o takim zajebistym albumie! O BOŻE! Słuchaliście go? Jak nie to odpalać Spotify i jazda. Z tego albumu możecie kojarzyć kawałek – L.A Love (la la), od niego zaczęła się moja przygoda z czekaniem na ten album, chociaż drugi kawałek – M.I.L.F.$ totalnie mnie nie porwał, cały czas go przewijałem, aż dałem mu szanse i zakochałem się i w nim. Mógłbym to napisać o każdym kawałku, nawet o różnorodnym YOU ALREADY KNOW z Nicki. Gatunkowo to pop, hip – hop i elementy rn’b więc czy do końca mój gatunek to nie wiem, ale kocham ten album i całą Fergie. Zawsze się śmiałem z niej ze nie ma czoła, a teraz bym jej oddał ze swojego pół, bo natura jej zabrała mi dała. KOMPLEKS. Ostatnio o niej było głośno chyba za sprawą hymnu, cos miało być na wzór Edyty Górniak, ale posłuchałem i nie było źle.
Wracając do mojej sałatki, bo pewnie po to kliknęliście, to słów kilka:
Jestem kucharzem, ale nie dlatego się tym chwale bo zrobiłem sałatkę, tylko kiedyś pracowałem w restauracji u siebie w mieście, uwielbiam ją do dziś! Gdybym tylko dostał tam umowę, pewnie jeszcze bym tam pracowal, ale nie czas by robić na czarno.
Jednym z elementów menu była sałatka, pyszna! Jako ze jestem na diecie to idealnie się sprawuje (proszę nie liczyć mi kalorii!) Chcecie przepis?

Sałata lodowa
pomidorki koktajlowe
ogórek zielony
pierś z kurczaka
orzechy nerkowca
rzodkiewka
sos grecki, Winiary 😀
ser feta, półtłusty – bo dieta.

Jak zrobić? Pokroić, wymieszać. uwaga! Pierś z kurczaka usmażyć. Podawać można z pieczywem czosnkowym.
Mam do was prośbę, zróbcie ją i napiszcie mi, jakie utwory wam towarzyszyły? Tak jak mi Fergie? czy może coś innego? 😀
Jeżeli Fergie, to czy można ją nazwać królową sałatek? Może coś jest na rzeczy?

Podsumowując: Album jest wspaniały, każdy kawałek uwielbiam
a kawałek SAVE IT TIL MORNING mi to przypomniał. POLECAM!
PS: Piosenka ENCHANTE to SZTOOOOOS!. Chcąc nie chcąc muszę zamówić album <3

🐥🐥🐥🐥🐣 Na 5 kaczuszek (moja skala oceniania)

Jak oceniasz post?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Jeden komentarz

  1. Najbardziej pamiętam Fergie z lat 2006-2007. Te piosenki z jej solowego debiutu były dosłownie wszędzie 😮

    PS. fajny pomysł z tym nerkowcem 🙂

    Dzięki za komentarzu u mnie na stronie. Będę wpadać, bo muzyczna tematyka jest mi bliska.
    the-rockferry.pl

Comments are closed.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial