ANIA DĄBROWSKA – SAMOTNOŚĆ PO ZMIERZCHU (2004)

💿KILKA Faktów💿
Ania dwa lata po udziale w programie „Idol, w którym zajęła ósme miejsce, wydała swój debiutancki album. To właśnie „samotność po zmierzchu” zrobił z niej jedną z najlepszych wokalistek w Polsce. To udowadnia, że niekoniecznie trzeba wygrać jakieś show by zrobić karierę. Płyta okazała się wielkim sukcesem, sprzedała się w ponad 40 tys. Egzemplarzach. Promowana była pięcioma singlami, z czego trzy dostały teledysk. „Samotność po zmierzchu” doczekał się trzech wersji, zwykłej, reedycji oraz edycji dwupłytowej, która zawierała teledyski oraz niewydane nagrania. Ania jest autorem tekstów.

💿MOJE ZDANIE💿
“Pamiętać chce” i trąbka mnie totalnie kupiła, jak i cały klimat utworu. „Tego chciałam” wielki hit, wiec tutaj nie będę się rozpisywać, lubię i wracam do kawałka dość często. “Nie ma nic w co mógłbyś wierzyć” to przyjemna ballada. “Charlie, Charlie” który opowiada o narkotykach, z tego co mi kiedyś Siostra mówiła. Podczas słuchania tego albumu zauważyłem że Ania już od początku swojej muzycznej drogi wybrała sobie kierunek, którym do dziś idzie. “Nie mogę Cię zapomnieć” pierwszy weselszy utwór z tego albumu i jest przyjemnie 🙂 W Zimie ’81 znów słyszymy trąbkę, co mnie bardzo rozpieszcza, czekałem na tekst a to instrumental 😄. “Tylko Słowa Zostały”, jak dla mnie mógłby być spokojnie singlem. “Inna” był ostatnim singlem, który według mnie pokazuje całe oblicze płyty, jest jazzowo, delikatnie, z trąbką a tu nagle popowo, rytmicznie, czyli skrót całego albumu. “Glory” jest kolejnym przyjemnym utworem, a “Souvenir” jest urwany z księzyca.

💿CO U ANI?💿
Ania szykuje następce “Dla Naiwnych marzycieli”, który ukazał się w 2016 roku, który w sumie cały czas jakoś promuje, bo ostatnio wyszedł vinyl. W 2017 roku wydała składankę “Best Off”, którą muszę swoją drogą kupić 😂. Cały czas koncertuje i jest aktywna, wiec pozostaje nam czekać!
ps. zabrakło mi miejsca na dalsze opisywanie, więc musiałem okroić cały opis 🙁

💿OCENA KOŃCOWA💿
👉 🐥🐥🐥🐥🥚 (4/5)

Jak oceniasz post?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial