KESHA – ANIMAL / CANNIBAL (2010)

💿KILKA FAKTÓW💿
Kesha tak jak weszła ze swoim debiutanckim singlem “Tik Tok” tak zagościła na wszystkich listach przebojów, często zajmując pierwsze miejsca. Imprezowy wizerunek, najlepsi producenci i hit za hitem stworzyło z niej prawdziwą gwiazdę. Do tej pory wydała 4 albumy, z czego dwa ostatnie już z inną ekipą. Swego czasu było głośno o jej eks producencie, ze względu na niezbyt wygodne fakty ich współpracy, gdzie wchodziło molestowanie. Album zdobył głownie pozytywne recenzje, Sprzedał się w ponad 8 mln. egzemplarzy, co daje super wynik, patrząc na czasy. Promowany był 4 singlami oraz 2 singlami epka “Cannibal”.

💿MOJE ZDANIE💿
Co tu dużo pisać, album świetnie nadaje się na każdą domówkę, bo jego cały klimat krąży wokół dobrej imprezy. Kiedyś ktoś powiedział, że alternatywna muzyka jest trudna do stworzenia, ale mamy pomyśleć o radiówkach, które muszą się spodobać ludziom, by te leciały w radio. Tutaj cały album spokojnie mógłby lecieć. Zdaje sobie sprawę, że tu dużo auto tune’a. Teksty są też o niczym, płytkie… ale Kesha tutaj opowiada w taki a nie inny sposób o swoich przeżyciach i jest w tym szczera, chociaż może się wydawać całkiem inaczej. To że dysponuje głosem, jesteśmy dobrze świadomi, po prostu miała ochotę się bawić, więc bawmy się z nią!💃. Uwielbiam tytułowy kawałek – “Animal”, ma w sobie taki chilloutowy spokój.

💿CO U KESHY💿
Tutaj musiałem trochę poczytać, bo mało co słyszę o niej, ale nie dawno wydała singiel wraz z Grandsonem, Travisem Barkerem. Istnieje, ma się dobrze i najważniejsze, tworzy teraz to co kocha i w czym się czuje najlepiej, SZANUJE 🖤 ps. Polecam koncertową wersję “Praying” z Grammy 2018. Mistrzostwo,

💿OCENA💿
👉 🐥🐥🐥🐥🐣 (4,5/5)

 

Jak oceniasz post?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial