MONIKA LEWCZUK – #1 (2016)

💿KILKA FAKTÓW💿
Monika Lewczuk pochodzi z rodziny „The voice of Poland”, choć nie wygrała piątej edycji, to program dał jej umowę z Universalem, i tak oto wyszedł „#1”. Album był promowany 4 singlami, do których powstały teledyski. Monika jest znana też z duetu z Alvaro Solerem – „Libre”. Piosenka była w Polsce wielkim hitem, zresztą podobnie jak solowe dokonania Artystki: „Ty i Ja” czy „#tam, tam”. Płyta otrzymała złote wyróżnienie.

💿MOJE ZDANIE💿
Monika jest piękną kobietą, o czym świadczy chociażby by wygrana w Miss Supernational 2011 oraz wokalnie utalentowana, o czym tez wiemy dzięki The Voice od Poland i taka mieszanka sprawia że chce się posłuchać tego albumu. Ja posłuchałem i nie żałuje! Muszę się przyznać, że w 2016 roku ta płyta leciała u mnie non stop, znałem ją na pamięć i razem z Moniką (bez jej wiedzy) dawałem koncerty przed znajomymi 😂😂. Mamy dwanaście utworów, napisane głównie przez Sarse i samą Artystkę. Muzyka należy również do Moniki oraz Rafała Malickiego. Chciałem teraz wymienić jakie utwory są najlepsze, ale to bym musiał cały album wypisać… naprawdę nie ma dla mnie tam utworu, który bym przewijał. Monika chciała stworzyć radiową płytę, dla każdego i się udało. Można zarzucić ze album już płytki i niejaki, i pewnie niejeden krytyk tak zrobił, ale czy to nie miało być przyjemne i proste? Szczególnie często wracałem do „pięknie jest” czy „między jawa a snem” i oczywiście „móc zatrzymać się”. Album doczekał się reedycji, którą właśnie mam, ale nic szczególnego nie ma. Krążek fajnie wydany. Czego chcieć więcej?

💿CO U MONIKI?💿
Monika wydaje raz na rok jakiś kawałek, które przechodzą bez większego sukcesu, ale za to spełnia się jako influencerka. Ostatnio się zrobiło głośniej z jej niezbyt udanego występu, ale ja jej tam wybaczam, nie wszystko zawsze idzie jak chcemy.

💿OCENA💿
👉🏻 🐥🐥🐥🐥🐥(5/5)

 

Jak oceniasz post?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial