PAULLA – NIGDY NIE MÓW ZAWSZE (2008)

💿 KILKA FAKTÓW
Debiutancka płyta Paulli, która bez wątpienia otworzyła jej drzwi do wielkiej kariery w Polsce. Wyprodukowana i napisana w całości przez Adama Konkola (były gitarzysta zespołu Łzy, aktualny założyciel zespołu Łzy😂, odpowiada za płytę Alexsandry czy Patty) sprzedała sie w ponad 95 tys. egzemplarzy. Była wydana też reedycja, która została powiększona o 5 utworów. Płyta ukazana dzięki Universal, promowana była 5 singlami.

💿MOJE ZDANIE💿
Nie ma co ukrywać że ta płyta to największe osiągniecie Artystki, co prawda mamy jej następce – “Sekret wiecznej miłości’, przy którym również pracował Konkol, ale jakoś materiał przepadł. Największym hitem z tego albumu i Paulli to oczywiśćie – “Od Dziś”,  który do dziś jest grany i kochany, chcoicażby przez orkiestry weselne. Całość materiału opowiada oczywiście o miłości, zazwyczaj tej niespełnionej. Każda piosenka ma to do siebie, że jest chwytliwa, zapamiętywana. Paulla nie miała lekkiego wejścia w showbiznes, była wiecznie porównywalna do Edyty Górniak, ze względu na podobną barwę głosu czy za dość dużą zmianę wizerunku… Ten album, jest taki romantyczny, taki idealny dla 40stek 😂, oczywiście bez obrazy, ale wiecie o co mi chodzi. Lubię posłuchać: “Jestem Kim”, “Tak mało o życiu” czy “Kolęda dla Ciebie”. Cały album jest dla mnie bardzo ok i szczerze, czekam na kolejną płytę. Mimo, że nie słucham jej zbyt często to znam na pamięć, a to o czymś świadczy.

💿CO U PAULLI?💿
Wydala super singiel – “Ostatnia noc/Hold My Love”, który zapowiada jej nowy album, co ma wyjść w I kwartale 2022. Ostatnio pojawił się “Huragan” a już niedługo nowy singiel, więc widać że działa. Podpisała współpracę z e-muzyka. Jakiś czas miała przerwę, ale jak sama stwierdziła, stęskniła się za muzyką. Przerwa dobrze jej zrobiła, bo poprzednie pojedyncze single do mnie nie trafiały. Swego czasu walczyła o udział na Konkursie Eurowizji, ciekawe czy nadal myśli…

💿OCENA💿
👉 🐥🐥🐥🐥🥚 (4/5)

Jak oceniasz post?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial