LENA – MY CASSETTE PLAYER (2010)

💿KILKA FAKTÓW💿
Debiutancki krążek niemieckiej wokalistki, reprezentantki na Eurowizji – Leny. Wydany został w 2010 roku i był promowany czterema singlami. Dzięki temu sprzedał się w ponad półmilionowym nakładzie.

💿MOJE ZDANIE💿
Na krążku mamy trzynaście utworów, z tego cover Adele – My Same oraz Jason Mraz ‘ Mr. Curiosity. Do płyty dołożyła swoje trzy grosze Ellie Goulding, która odpowiada za tekst do “Not Following”. Na pierwszy zrzut oczywiście najbardziej znana piosenka Leny – “Satellite”, dzięki której wygrała Eurowizję. Wielki hit, numer jeden w wielu krajach. Tytułowy kawałek, to taki “deszczowy pocieszacz”, który jest nawet przyjemny. “Not Following” zyskuje moją sympatie dzięki dzwoneczkom😁. “I Like To Bang My Heard” to lekko soulowa propozycja, luźna. Fajnie brzmi nieogarnięty wokal Artystki. Przesłuchuje dalej albumu, ale póki co jeszcze nic nie zwróciło mojej szczególnej uwagi. “Caterpillar in the Rain” mnie trochę wynudziło, taka zapchaj dziurę ballada, ale zaraz dostaje “Love Me”, które mnie rozbudziło. Siódma piosenka, trzeci singiel a druga, która dała nadzieję jeszcze co do tego albumu. Gitarowe, przyjemne “Touch a new day” też można zaliczyć do udanych kompozycji. “I Just Want Your Kiss” trochę przypomniało mi drugą Eurowizyjną propozycje Leny – “Taken by a Stranger”.

💿CO U LENY?💿
Artystka cały czas jest aktywna zawodowo. Ciągle związana z Eurowizją, więc kto wie… może niedługo znów zobaczymy ją w barwach Niemiec??

💿OCENA💿
👉 🐥🐥🥚🥚🥚 (2/5)

 

 

Jak oceniasz post?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial