O MNIE

Hej! Miło Mi, że jesteś na mojej stronie poświęconej muzyce. Bliżej mi do 30stki niż do 18nastki, więc stwierdziłem że muszę znaleźć sobie jakieś hobby, zwłaszcza że nastały czasy pandemii i wolnego czasu jest mnóstwo.
Lubię oglądać horrory czy seriale na Netflixie, ale to radości mi nie dawało. Od października więc pisze sobie artykuły o albumach które posiadam w swojej kolekcji. Kolekcja może nie jest za obszerna bo nieco ponad 200 tytułów, ale zbieram dopiero od jakiegoś roku. Wcześniej były to pojedyncze tytuły, które zdobyłem gdzieś na promce czy ulubionego Artysty. Tych ulubionych Wokalistów mam sporo, jednakże najbardziej do mnie przemawiają Polscy artyści. Zauważyłem, że lubię muzykę, którą inni omijają czy nie przepadają za nią 🤣 Więc moją misją jest przybliżenie wam sylwetki Artystów i ich płyt.

Kilka słów o mnie:
Jestem Miłosz, miło mi 😍 Mam 27 lat i na co dzień nie przebywam w Polsce, bo pracuje za granicami naszego Państwa. Staram się być na bieżąco z nowościami muzycznymi, ale nie zawsze mi to wychodzi 🤣 Nie zdziwcie się jak dodam jakiegoś niusa z opóźnieniem 🤣 Ciężko mi pisać cokolwiek o sobie, więc pozwólcie że będą robił to co Mi najlepiej wychodzi, czyli skupie się na muzyce.

ENJOY! ❤

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial