Britney Spears – BLACKOUT

Taka szybka myśl zanim zacznę. Chodzi o zaciemnienie  (blackout) włosów czy metaforyczne w jej życiu?
Pamietam jak czekałem na teledysk do „Gimme more”, który był zreszta pierwszym singlem z tej płyty. Doczekałem się i zwątpiłem, wszedłem szybko na onet i pudelka i wyczytałem ze to co otrzymaliśmy jest podobno zajawką teledysku, a prawdziwy ma wyjść trochę później, ale niestety okazało się to kłamstwem i ten teledysk z Brit wyginającą się na rurze i zmieniającą peruki był ostatecznym. Nie poddałem się, piosenka była na tyle genialna, ze wałkowałem cały czas. Teraz tak myślę ze miałem 13 lat i oglądałem taki teledysk, teraz by to nie przeszło, fuck, teraz 13latki mają gorsze sceny w teledyskach 😂😂.

W ten czas gdy Britney nagrywała go było z nią bardzo złe, akcja z ogoleniem włosów, załamania nerwowe, no ogólnie słabo, a tu trzeba było nagrać album. Wyobraźcie sobie taka dziewczynę w studio, wykończoną, łysą, która musi nagrać materiał na płytę. Niezła jazda. Walczyła, nagrała i wydała.
Przyszła pora na drugi teledysk: „piece of me” z jej pośladkami (miałem nadal 13 lat😈). Teledysk w którym pokazuje fuck paparazzi, opowiada trochę o tym jak to jest być „na tapecie”, teledysk zrobił lepsze wrażenie na mnie niż poprzedni, chociaż do dzisiaj go nie widziałem w jakości chociażby HD. To na tyle z jej singli, a nie! Przepraszam bardzo. Artystka podobno nie była w stanie nagrać kolejnego teledysku wiec wyszedł pierwszy animowany: „Break the ice”. Nie wiem ile w tym prawdy, ale składało by się to w kupę wszystko. W sumie rzadko kiedy pamiętam o tej piosence, a teledysku nigdy do końca nie widziałem, bo mnie w sumie nudził. Sorry Britt.

Songi które lubię z tej płyty to oczywiście wszystkie trzy single wyżej wymienione oraz singiel z tej płyty lub z płyty „Circus” sam nie wiem 🤷🏼‍♂️ Pojawiła się pierwszy raz na tym albumie a skończyła jako singiel w Circusie, istny cyrk… Heaven on earth jest spoko, a reszty jakoś nie pamietam a może i nie chce.
Wielki szacun dla Spears za album w takim momencie życia!

🐥🐥🐥 na pięć kaczuszek! (Skala oceny według mnie)

Jak oceniasz post?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial