Warning: sprintf(): Too few arguments in /profiles/n/na/nag/nagrajmicos/nagrajmicos.pl/wp-content/themes/the-headlines/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

PRZECIEŻ JA NIE UMIEM PISAĆ! 😂😂

Zawsze chciałem zaistnieć w jakiś sposób w sieci, ba nawet kilka razy próbowałem! Jakich to ja pomysłów nie miałem, aż wstyd teraz o nich pisać, więc oszczędzę wam.
Od pewnego czasu nawet nie przyszło Mi do głowy by coś ruszyć. Cały czas taki sam schemat: praca – dom i od czasu do czasu zakupy, właśnie to ostanie miało jakiś wpływ na to że teraz to piszę dla Was.
Spokojnie, nie będę robił testów majonezów czy tez musztard, ale… Uwielbiam kupować płyty CD, może nie byłoby w tym nic super, gdyby nie fakt gdzie kupuje, ale pomału…
Gdzie kupuje i w jaki sposób dowiecie się w osobnym artykule, ale uwierzcie mnie to jara! Według mnie ma to jakąś w sobie magie! Serio!

Rano się obudziłem i tak spojrzałem na swoją kolekcję i pomyślałem, może warto o tym napisać? Wiem że jest dużo maniaków muzycznych, a wymieniać się spostrzeżeniami i dyskutować na ten temat to czysta przyjemność!

Z góry przepraszam, za błędy i prosty język, ale jestem prosty a udawać kogoś kim nie jestem słabo mi wychodzi 🙁 

Jak oceniasz post?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Jeden komentarz

Comments are closed.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial