EWELINA LISOWSKA Krótkie recenzje OPIS

Ewelina lisowska – Aero-Plan (2013)

💿KILKA FAKTÓW💿

Pierwszy album długogrający Eweliny wydany w 2013 rozpoczął jej karierę, która ma swoje lepsze i gorsze czasy. Artystki nie będę przedstawiać, bo to jest jej trzeci album który opisuje już, a wydała ich cztery. Płytę promowało trzema singlami, chociaż miał być i czwarty – „Aero-Plan II”, do którego po kilku latach dopiero opublikowano teledysk. Cały materiał za sprzedaż powyżej 15 tys. Egzemplarzy został złoty.

💿MOJE ZDANIE💿
To jest najmocniejsza płyta Eweliny, taka jej jedyna odsłona, którą poznaliśmy w X Factor, co płyta dalej to było bardziej popowo i stopniowo usuwano mocniejsze granie. Lubię ten „tajemniczy” i mroczny klimat utworów. Oczywiście uwielbiam „jutra nie będzie”, które pokazuje mniej więcej czego możemy oczekiwać po albumie. Fajnie brzmi głos Artystki w „cała płonę”. Trochę przykre, że Ewelina porzuciła ten pazur, bo naprawdę fajnie w tym brzmi. Jej ostatnia płyta „cztery” nie ma nic wspólnego z chociażby z utworem „ostatni raz”, ba! Pewnie odbiorcy znający Ewelinę tylko z radia, zdziwiliby się tego brzemienia. Byłem na kilku koncertach Eweliny i fajnie, że na nich jest ten pazur. Na albumie jest też rockowa wersja „W stronę słońca”, która nieco różni się od radiowej, ale słodkość tego kawałka jest za mocna i mimo dodania więcej perkusji, nadal jest słodko. Obok „ostatni raz” muszę dać „Aero plan” i „Aero plan II”, to są moje top utwory z tego krążka. Może to nie jest moja ulubiona płyta Eweliny, ale na pewno mam kawałki do których lubię wracać i jest ich nawet całkiem sporo.
Ps. Ewelina pracowała nad tekstami i muzyce, przy kilku utworach.

💿CO U EWELINY?💿
Ostatnio dograła się do utworu “Kwarantanna” Kaena oraz wydała luźny singiel “Nie mogę zapomnieć“, który jakoś tak przeszedł bez echa… a w sylwestra zagra w Polsacie, podobno szykuje duet z Danzelem….

💿OCENA💿
👉🏻 🐥🐥🐥🐥🥚(4/5)

Możesz również polubić…