MAGDA STECZKOWSKA – SERIALOVE (2018)

💿KILKA FAKTÓW💿
Drugi solowy (ogólnie piąty) album Magdy Steczkowksiej, mniej popularnej, młodszej ale równie utalentowanej siostry Justyny Steczkowskiej. Obdarowana podobnie jak siostra charakterystycznym głosem, nieco niższym i z delikatną chrypką nagrała i wydała album z piosenkami, które znamy z seriali, czy z filmów. Pomysł nie był jej a koleżanki, która miała sen o wydaniu tego krążka. I tak po kilku latach nagrała taki album, w którym głównym kryterium były teksty piosenek umieszczonych na tym krążku. Album promowano teledyskiem do „Życie jest nowelą”.

💿MOJE ZDANIE💿
Album rozpoczyna się najlepiej jak tylko mógł, mocna pierwsza kompozycja z przyjemnym dla ucha wstępem. „Ballada o pancernych” z „Czterech pancernych i psa”. „Życie jest nowelą” z Klanu brzmi równie dobrze i o wiele lepiej niż aktualna czołówka serialu, którą nagrali aktorzy grający w serialu. W tym utworze urzekła mnie przede wszystkim warstwa muzyczna, kwartet smyczkowy robi robotę. Słychać w głosie emocje i aż miło się słucha. „Szukaj mnie” z „Kogiel Mogiel” to wolniejsza wersja utworu, który znamy już dzięki rożnym Artystom, ale Magdy wersja wyróżnia się emocjami i oczywiście dobrą muzyką. Na albumie jest też piosenka z rodzinki.pl, czyli nieco nowsza kompozycja od Feel. Tutaj również jest nieco wolniej, ale refren aż chce nabrać szybszego tempa i powera. Album zamyka „Matki, żony kochanki”, który jest chyba najszybszą propozycją z albumu.

💿CO U MAGDY?💿
Nie śledzę zbytnio kariery Magdy, bo nie zawsze mi po drodze z jej muzyką, ale z tego co wiem kręci nowy teledysk i szykuje nowy album. Działa prężnie i fajnie.

💿OCENA💿
👉🏻 🐥🐥🐥🐥🥚(4/5)

Jak oceniasz post?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial