SYLWIA GRZESZCZAK – KOMPONUJĄC SIEBIE (2013)

💿KILKA FAKTÓW💿
Drugi solowy album Sylwii to bez wątpienia jej kolejny wielki sukces. Płyta sprzedała się w ponad 90 tys. egzemplarzach i dzięki niej zdobyła wiele nagród. Wydawnictwo promowało 5 singli z czteroma teledyskami. Autorem muzyki jest Sylwia, a teksy pisał Marcin Liber Piotrowski, oraz po jednej piosence napisała: Maria Sadowska, Karolina Kozak.

💿MOJE ZDANIE💿
Po dwóch latach przerwy Sylwia wypuściła “Komponując Siebie” i muszę stwierdzić, że materiał o wiele bardziej trafił do mnie niż poprzednia płyta. Wydaje mi się być bardziej spójny, mniej chaotyczny, a teksty są bardziej dojrzałe. W każdym razie nie muszę analizować czym jest trawa 😂. Chociaż powiem, że pierwszy singiel “Flirt” nie do końca trafił w moje serce, ale teraz po upływie prawie 10 lat polubiłem go. Mógłbym wymieniać jakie utwory są mi bliskie, ale zdałem sobie sprawę, że musiałbym przepisać całą tracklistę. “Hotel Chwil” kocham za muzykę, “Wzór własny” trafił do mnie poprzez tekst, a “Kiedy tylko spojrzę” jest dla mnie ogromnym Wow! za wszystko. Chociaż bardziej intymna jest wersja z chórem Sound’n Grace. W Sylwii uwielbiam to, że potrafi głosem przekazać wszystkie emocje, od niepokoju do radości. Żeby nie było tak słodko to napiszę, że “Młody Bóg” niekoniecznie do mnie trafił, ale doceniam za muzykę.

💿CO U SYLWII?💿
W ostatnich dniach wydała nowy singiel – “Dżungla”, który promuje nowy album. Następca “Tamtej Dziewczyny” ma wyjść w tym roku, chociaż jego data już była nie raz przekładana, więc zobaczymy 👀

💿Ocena💿
👉 🐥🐥🐥🐥🐣(4,5/5)

 

Jak oceniasz post?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial