JOANNA JABŁCZYŃSKA Krótkie recenzje OPIS

JOANNA JABŁCZYŃSKA- PAPPARAPA (2010)

Joannę Jabłczyńską można znać z wielu stron. Jest aktorką, która gra jedną z głównych ról w “Na Wspólnej”. Można ją znać z programów rozrywkowych takich jak: “Taniec z Gwiazdami”. “Twoja Twarz brzmi znajomo” czy “Jak oni śpiewają?”. Można kojarzyć ją z dubbingu. Jest też prawnikiem, więc jak widać – wszechstronnie utalentowana. Dziś skupiam się na jej talencie wokalnym, którego używa głownie do nagrywania płyt dla dzieci, pewnie ze względu na swoją dziecinną, słodką barwę głosu.
Płyta “Papparapa” wyszła nakładem nieistniejącej już wytwórni QM Music w 2010 roku. Promowana była jednym singlem, który niestety nie doczekał się teledysku. Wydaje mi się że płyta nie była wcale promowana, nie licząc jednego występu w DDTVN. Album zawiera 12 utworów, które są kierowane głównie do młodszych odbiorców. Co powiem o treści tego krążka? Jest to przyjemny materiał, który wiadomo jest prosty, ale takie są utwory dla dzieci, mają one na celu uczyć rytmiki. Nad tekstami pracowała Danuta Truskolaska oraz Szymon Mucha. Muzyka natomiast należy do Ferida Lakhdara (Popowska, Skrzynecka). Polecę ten album dla rodzin, które chcą trochę dziecko rozbawić, poprzez wspólne tańce i śpiewy, a może też polecę starszym odbiorcom, którzy mają zły dzień, przecież nic tak nie poprawia humoru jak muzyka!

➕ Szata graficzna, sesja pod wodą robią na mnie wielkie wrażenie! 💙
➕ Piosenki są rytmiczne, przyjemne.
➕ Wokal Joanny jest delikatny, uspakajający, pasujący do całości.

➖ Szkoda mi potencjału Joasiu. Niech też uderzy w repertuar dla dorosłych, więc po cichu liczę że drugi album będzie już dla każdego!
➖ Brak jakiejkolwiek promocji krążka.

👉 🐥🐥🐥🐥🥚 (4/5)

Możesz również polubić…